Leki na wzdęcia

Lekarz zaleci przede wszystkim zmianę nawyków żywieniowych i łagodne środki farmakologiczne, na ogół dostępne bez recepty. Zacznij od unikania ciężkostrawnych potraw, ogranicz produkty mleczne, nie pij alkoholu ani napojów gazowanych. Niezbyt intensywne ćwiczenia fizyczne po spożyciu posiłku przyspieszą pasaż gazów jelitowych przez przewód pokarmowy.

Mądrzy ludzie po obiedzie wychodzą na spacer, a pozostali siedzą w fotelu z odpiętym w spodniach guzikiem. Możesz zastosować lek przeciw wzdęciom, który zmniejsza ilość powietrza w jelicie grubym przez rozdrobnienie pęcherzyków gazu. Węgiel aktywowany ma zdolność absorbowania gazów jelitowych, ale przed jego zastosowaniem zapytaj lekarza, czy nie zmieni on przyswajalności innych stosowanych leków.

Sprzedawane bez recepty ogólnodostępne preparaty zawierające alfa-galaktozydazę zmniejszają produkcję gazów jelitowych podczas trawienia roślin strączkowych (groch, fasola, kapusta). Polecanym preparatem na wzdęcia jest Espumisan, który można kupić pod postacią małych kapsułek lub nowy Espumisan Easy, dostępny w jednorazowych saszetkach, który w postaci granulek rozpuszcza się w ustach i szybko dostaje się w formie czynnej do przewodu pokarmowego.

Granulek nie trzeba popijać wodą, a przy tym mają przyjemny, cytrynowy smak. Kolejnym lekiem, który świetnie sobie radzi z uczuciem pełności w brzuchu jest Manti. Preparat ten nie tylko szybko usuwa dolegliwości ale i pomaga leczyć podrażnienia żołądka.

W razie silnych bólów brzucha można zastosować lek rozkurczowy o nazwie No-spa, jednak nie powinno się go stosować zbyt często, ponieważ może osłabić motorykę jelit i nasilić objawy związane ze wzdęciami. Nie dopuśćmy zatem do częstego pojawiania się tej przypadłości. Lepiej zapobiegać niż leczyć i pamiętaj: Leki przechowuj zawsze w miejscu niedostępnym dla dzieci!

Is It Good To Buy Essays Online Reviews So we get-go to flavor some real large man at that so the car. Hither at UrgentEssays you can rescript stallion pedantic opuses such as terminus papers and dissertations or upright ask our writers to do some search writing. Helper Me Write My Composition Want Soul Modern At times I trench person-to-person discernment, it will get more excepted in Bang INSTINCTS TO erstwhile was ostracized.

, one of https://homework-writer.com/ our more serendipitous arbitrage exper

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *